| Silviulik a întrebat:

As vrea sa ma ingras putin vreo 5-10 kg, dar nu stiu cum pot face asta, imi puteti da niste sugestii si niste exemple de alimente care ingrasa? Multumesc.

2 răspunsuri:
| elyn a răspuns:

Buna! Cartofi, dulciuri, fainoase si vitamin ca stimulent al poftei de mancare!

| VladVega a răspuns:

Nu-ti trebuie alimente care ingrasa (gen fast-food) pentru ca nu sunt sanatoase. Trebuie sa mananci mesele principale la ora fixa (mic-dejun, pranz si cina) si sa mai ciugulesti cate ceva printre mese si chiar sa bei 2 beri pe zi(fac bine la sanatate 2 beri zilnic si berea mai si ingrasa). Funda?