| Silviulik a întrebat:

As vrea sa ma ingras putin, vreo 5-10 kg dar nu stiu cum pot face asta, dati`mi niste sugestii si niste exemple de alimente care ingrasa.multumesc.

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Shaormahappy,Carne mai grasa si prajeli.winking

| ladydaianne a răspuns:

- pâinea
- untul
- alimentele prăjite
- dulciurile
- cartofii
- carnea procesată (mezelurile, produsele de tip hot-dog)
- băuturile carbogazoase
- chips-urile din cartofi
- cartofii prăjiti
Acestea sunt principalele alimente NESĂNĂTOASE din dieta noastră care îngrașă. Eu îți recomand să mergi la un medic nutriționist pentru a te sfătui mai bine în vederea unei diete necesare ție.

| AdelaAde7 a răspuns:

Cartofi prajiti cu paine! Daca vrei intr-o luna sa pui 4-5 kg asta e solutia, cu asta mi-am rezolvat si eu vesnica problema. Nu sunt sanatosi dar cand simti nevoia sa arati asa cum visezi tu... eu nu am patit nimic si daca am mancat zilnic.