| NeWebMaster a întrebat:

As vrea sa public o carte, si vreau sa stiu care este cea mai avantajoasa, ieftina, populara editura... sau daca exista una care sa publice cartile in format PDF pe PC ( infara de Editura Sf Ierarh Nicolae ), sau ce recomandari aveti. Fundasi vot pentru cei care merita!

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Pai cum sa tipareasca doar PDF, DTP lor ce fac? Freaca menta? Iti tiparesc orice format, si manuscris de mana trebuie sa iti faca. Cel mai ieftin... hartie cea mai subtire, probabil de ziar, ca sa iesi bine trebuie sa faci cat mai multe exemplare, ti se ofera si discount. Daca nu, da o vizita pana la un shop de printuri digitale, sau o tipografie digitala, iesi mai bine pentru exemplare mai putine.