| Emosiya a întrebat:

Astazi am primit sms de la Okazii in care mi se solicita sa achit o suma de bani, desi n-am beneficiat de nimic pentru a avea aceasta datorie.Ce se poate intampla daca nu platesc?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Vei mai primi o scrisoare in care ti se va spune ca iti vor inchide contul si te vor da in judecata.
Evident ca nu sta sa mearga la tribunal pentru 2 lei dar contul ti-l vor inchide.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti inchide contul pe okazii. si eu am patit si mi-am bagat piciorul in serviciile lor happy

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Okazii.ro vine in spirijinul dumneavoastra prin intermediul Departamentului Asistenta Clienti. In cazul in care aveti nelamuriri sau doriti asistenta legata de contul dumneavoastra, aveti posibilitatea de a transmite o cerere scrisa catre suport@okazii.ro de pe adresa de mail asociata contului sau ne puteti contacta telefonic la 0374.652.944. Avem nevoie sa cunoastem numele de utilizator, precum si adresa de mail asociata contului detinut.

Asteptam informatiile precizate mai sus pentru a putea analiza situatia contului dumneavoastra si pentru a va putea ajuta.

O zi placuta,
Okazii.ro

| NeaPopa a răspuns:

Plateste si zi-ne ce s-a intamplat sa stim pe viitor ce sa facem!