| TRANSVERSAL a întrebat:

Astept raspuns urgent! Cum se ajunge de la Craiova in localitatea Mioveni jud Arges mai exact Bd Dacia. ce transport sa iau sa ajung acolo? cat costa transportul?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Mai ieftin, cu autobuz/microbuz. Nu exista curse directe Craiova->Mioveni. Daca intrii pe site-ul : http://www.autogari.ro/ si completezi casutele din stanga paginii, "Cauta cursa autobuz", vei gasi, cu un clik pe traseu, cursele, orele de plecare/sosire, numele si datele de contact ale companiei, autogarile de tranzit.Pentru informatii suplimentare, poti suna compania/cursa cu care doresti sa mergi.