| FemeiaPaiangan a întrebat:

Ati intrat pe www.cleverbot.com? Daca da, unde pot gasi un astfel de robot care sa vorbeasca in limba romana?

Răspuns Câştigător
| RaR a răspuns:

Dar vorbeste si romana pune-i o intrebare in romana eu am vorbit cu el

9 răspunsuri:
| RaR a răspuns:

Intreba-l cu ce echipa tine.Si dupa accea intreaba-l ce faci si iti va raspunde

| FemeiaPaiangan explică:

@daniel970 La mine nu a functionat.
@un_om_normal_printre_nebuni E un robot altfel nu ar putea sta ore intregi in fata pc-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e robot, e doar o persoana care e imatura si se joaca cu voi... lol ce teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste si romana daca vorbesti i tu cu el in romana... uneori vorbeste su alte limbi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tu esti tampit baa

| Siatat_Andreboy_1995 a răspuns:

Ce faci?