| Cosmmy a întrebat:

Atunci când vreau sa închid clapa la laptop intra în stand by, iar eu nu vreau asta. Când închid trapa as vrea sa rămână deschis. Știe cineva în ce setări trebuie sa intru?

Răspuns Câştigător
| popeasca a răspuns:

Intra in Control Panel (Start > Control Panel) si dai la Power Options. Acolo gasesti o optiune "What does closing the lid do". Funda?

| Cosmmy explică (pentru popeasca):

Multumesc!

| popeasca a răspuns (pentru Cosmmy):

Cu placerewinking

4 răspunsuri:
| StefanNumeDeCod a răspuns:

Ma e imposipil ca si eu am laptop BENQ. dar exsista o cale. nu inchizi clapita de tot doar trei sferturi nu si ultimul sfert. ok

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

M-am intalnit si eu cu acest caz si din cate stiu eu acesta se va inchide tot timpul atunci cand inchizi "trapa"