| Mariusflorin2341 a întrebat:

Aveti vreo idee de ce site-ul UPC inca mai exista si de ce inca exista acel canal upc info si de ce cand dai speedtest la provider iti apare tot UPC n-ar trebui sa iti apara Vodafone?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu si-au actualizat site-ul.

| sierra1 a răspuns:

Simplu, ei (încă) oferă serviciile astea pentru terți, uită-te și tu

http://www.serv.ro/p/upc.html

| Eugen80 a răspuns:

Daca nu folosesti conexiune mobila de date NU apare VDF, pentru ca tructura de net fixa este in continuare a UPC. Ele au fuzionat, nu a fost desfiintat UPC-ul!

| Mariusflorin2341 explică (pentru Eugen80):

A cam fost desfintat ca nu prea mai exista laughing asta e si faza cu fuzionarea Vodafone a cumparat upc nu au fuzionat ei asa cu nu le mergeau bine