| Puffulets a întrebat:

Bna TPU! In august imi expira abonamentul si as vrea sa-l prelungesc si sa-mi iau alt telefon. As vrea sa-mi iau un NOKIA C3. IMi puteti spune daca stiti cam cati bani ar trebui sa mai dau in plus daca folosesc punctele si dau un telefon vechi (care mi s-a spus ca valoreaza 40lei) si abonamentul care l-am avut a fost de 10, 29 euro. FUNDA! Aa asi am uitat sa spun ca noul abonament il vreau de 5-6 euro.big grin

4 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Pai 40 de lei e 8, 66 euro si + inca 6 abonamentul e 14, 66 euro+punctele (cate ai e 1 euro punctul) si un c3 vine cam 100 de euro deci calculeaza singurabig grin

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pe Vodafone? cate puncte ai? si Nokia c3 nu este disponibil in stoc. nu o sa mai revina probabil. ia-ti Nokia asa 302, e mult mai bun si arata mai binewinking

| Kingston3 a răspuns:

Salut. In primul rand nu-ti recomand Nokia c3 am acest telefon si e PRAF, doar ca e cu querty nu inseamna ca e si bun sincer te sfatuiesc catre un touchscreen. Telefonul e 4 mil la liber, iar cu abonament e 2, 5 milioane.