| adrian120 a întrebat:

Buna acuma cateva ziile am primit un mesaj de la Orange ..deoarece am abonament ..si mi sa spuns ca la o extragere am castigat un telefon fix orannge cu minute nelimitate in Orange si inca ceva...dar nu am inteles exact ce este: iPhone, ipodsau ipad ..imi puteti spune? dau funda!

8 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

E genul acela de mesaj la care cei de la Orange iti spun ca nu ar trebui sa raspunzi si ca nu ei le trimit.

| adrian120 explică (pentru justsummer):

Dar nu a fost mesaj..si apel.

| justsummer a răspuns (pentru adrian120):

E din aceeasi categorie nu exista o promite de genul. Daca exista nu crezi ca-i faceau publicitate non-stop la promotie si la premiu?

| adrian120 explică (pentru justsummer):

Habar nu am.mi s-a spus doar ca pe miercuri ajunge coletul prin fan curier si trebuie sa platesc doar 2 euro la livrare.

| justsummer a răspuns:

Ei bine pe asta vreau sa o vad si eu ceva gratis pe bune de la Orange.

| adrian120 explică (pentru justsummer):

Astazi ii inchis nu?

| justsummer a răspuns (pentru adrian120):

Suna la serviciul clienti

| adrian120 explică (pentru justsummer):

Care este numarul?