| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.happy sunt in clasa a8-a (trec a9-a si va rog cei care nu stiti sa nu raspundetihee hee 1.la ce ora mergeti sa intocmiti fisa aia maine? 2.mama e plecata in strainatate iar tata nu poate sa vina ca e la muncabig grin. pot merge cu bunica? 3. ce acte luati la voi? cine raspunde la toate ia funda si ceilalti vot:-x kiss plizz help!

Răspuns Câştigător
| soraluisatan a răspuns:

Buna,pai in primul rand cat mai dimineata,din cate stiam trebuie neaparat unul din pparinti si trebuie sa ai certificat,buletin,actele unuia din parinti(cel care merge cu tine sa aiba buletin si certificat de nastere), certificatul cu notele de la examene si foaia din generala cu mediile, foaia matricola.asta e tot ce iti trb.cam complicat, nu?laughing

1 răspuns:
| WalKGhosT a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 8-a si trec in a 9-a. 1.Eu stiu de vineri pe 1 la ora 10:00dar poata la tine e maine se completeaza fisa de inscriere cu optiunile alese.2. Indicat ar fi un parinte dar in caz de nu se poate merge.3.Sa ai actul tau de identitate prezent si eventual si bunica. fundita?