| Ruxandra_Gradoe_1995 a întrebat:

Buna,am achizitionat de curand un iphone 7 plus cu memoria interna de 128 GB....ACUM PROBLEMA este ca nu ma lasa sa downloadez absolut nimic de pe magazin play sau,app store,sau sa fac poze, desi ia-m dat restart nu imi da voie sa descarc nimic si imi da eroare, nu stiu are nevoie oare de card sd? inca ceva scrie ca memoria este "avaible 0"....va rog un sfat multumesc

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Tu te informezi in legatura cu ce cumperi? sau cumperi la intamplare ce gasesti?
1. iphone nu are slot card sd. Daca are este fake.
2. Memoria se poate sa fie plina. Fa un reset.
3. Ai introdus un cont Apple id?

| Ruxandra_Gradoe_1995 explică (pentru LTAA):

Nu l-am cumparat, l-am primit si in primul rand am cautat si nu are pentru card sd, si dupa cum am explicat mai sus i-am dat reset dar degeaba...

| LTAA a răspuns (pentru Ruxandra_Gradoe_1995):

Punctul 3?
in ultima instanta mergi la un Apple store