| Alinuca776 a întrebat:

Buna am comandat de pe Easbay.com niste bascheți si am primit email in care scria unde se afla coletul. Si scria ca a fost reținut la vama in 10 decembrie. Dar de atunci nimic. A rămas acolo? Sau eu nu stiu. Niste Sfaturi eventual, va rog?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca expedierea a fost prin posta, du-te sa-l ridici de la oficiul postal vamal.

| Anonymous412 a răspuns:

Probabil trebuie sa mergi tu sa-l ridici de undeva...ai citit atent toate detaliile din email?

| Alinuca776 explică (pentru Anonymous412):

Da. Adică acum se afla in București, și coletul ar trebui să ajungă în Satul Mare

| Anonymous412 a răspuns (pentru Alinuca776):

Daca nu ajunge in Satul Mare, va trebuii sa mergi tu sa-l ridici.