| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am cont pe bet365.com, insa sunt minor. Am vazut ca este necesara o anumita verificare pentru retragere, in fine. Intrebarea este: Voi putea retrage banii castigati la cand voi implini 18 ani? Mai are rost sa joc? P.S Contul este facut pe numele meu, cu propriul card etc. Difera doar anul nasterii. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Inca o victima a reclamelor acelea enervante.Fa ca mine, foloseste AdBlok si scapi de problema detot.Si daca pariezi pe bani parintilor tai lasa-i pe iei s-a retraga "premile"

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Ai card? Trebuie sa bagi bani pe card si o sa iti dea si bet bani pe card si tu trebuie sa virezi mereu bani.E ceva gen bagi 30 lei iti da si bet365 30 si tu trebuie sa joci zilnic din banii aceia.