| serjinioserjinio a întrebat:

Am cumparat de la emag os usrsa logic 500W si cand am primit pachetul am taiat din greseala un cablu galben de la molex.As vrea sa stiu daca garantia imi poate repara cablul.Va rog frumos am nevoie urgent si dau fundita la cel mai bun raspuns.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Buna. Nu cred ca au cum sa iti repare acel calbu. De ce? Pentru ca defectiunea nu era din cauza lor sau din cauza ca asa a iesit din fabrica. Si cum spune Anonim, incearca sa vezi daca reusesti, sa te duci la sediul lor si sa le spui ca asa era. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sati repare cablul ca e greseala ta garantia nu se ocupa cu asta daca cablul era taiat cand ai deschis cutia era alceva totusi poti sa incerci le poti zice ca asa a fost cand ai deschis cutia desi nu garantez ca o sa te ajute mult noroc