| MonyMoniq a întrebat:

Am de facut un dialog referitor la,, organizarea unui concurs" intre clasa a 7 A si B. Nu stiu cum sa incep si despre ce sa fie vorba. Vreau niste idei. Dau funda la cele mai multe si mai bune! Va pup!

Răspuns Câştigător
| LEVEUdobreanu a răspuns:

Pai incepe asa: "-Buna, m-am gandit la niste idei de organizare a concursului de (), la acest concurs trebuie sa () astfel incat sa castige cel mai rapid si cel mai bun" In prima paranteza pui materia la care este concursul iar in a 2 pui regula concursului.