| Girl15 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru un dialog despre televiziune.imi trebuie pentru maine si nu prea stiu ce sa scriu.Plssss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dialog intre cine si cine? Adica dialogul unor persoane care discuta despre televiziune? Poti sa scrii despre ce se promoveaza in ziua de azi, despre ce se difuzeaza pe canalele de muzica, o comparatie intre televiziunea de azi si cea de acum 20-30-cati ani vrei, etc.
Si temele nu se fac pe TPU. Daca te gandeai, gaseai ceva si singurel.