| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am de trimis un pachet mic, sub 1 kg in Anglia, stiti vreo firma care accepta pachete mici si nu ar cere un pret minim? Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

DPD

| just4ubr2015 a răspuns:

Posta romana sau dhl da pentru 1 kg colet vei plati foarte mult nu merita sau cauta la tine in oras firme de transport locale care fac Anglia e 2 lire kg

| User257 a răspuns:

Uite îți recomand Cargus prețul minim pentru colete mici este de 6lei pentru mai multe informații poți accesa site-ul.O zi frumoasă să ai.