| CătălinAndrei23 a întrebat:

Bună, am făcut o comandă în urmă cu ceva timp și a ajuns la sediul firmei apoi a fost trimisă la poștă,doar că nu am primit încă niciun bilet, iar mâine ar trebui să fie ultima zi în care pot primii biletul. Dacă nu vine nici mâine ce ar trebui să fac? Să mă duc la poștă și să discut situația? Mulțumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand coletul va sosi la posta vei primi un aviz, la adresa pe care ai indicat-o in comanda, ca sa mergi sa-l ridici.
Daca ai timp poti merge si inainte de a primi avizul, poate ai noroc.

| CătălinAndrei23 explică (pentru Ioandelasal):

Prin bilet mă refeream la aviz. Dacă nu o să vină avizul pot ridica pachetul și fără?

| Ioandelasal a răspuns (pentru CătălinAndrei23):

Da, poti sa-l ridici, bineinteles daca a sosit la posta.

| CătălinAndrei23 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc