| Devils014 a întrebat:

Am facut o prostie si as dori sa stiu ce as putea face? Acum cateva zile fosta prietenului meu i-a trimis un mesaj, eu m-am enervat bineinteles i-am umplut frigiderul plus ca i-am bagat numarul de telefon pe anunturi matrimoniale gen: "caut barbati "etc. Iar ea a doua zi a spus ca a fost sunata de diferiti barbati iar eu sunt vinovata pentru ca a avut un conflict cu mine in ziua aceea, si daca nu sterg anunturile va depune plangere penala si voi face un an de puscarie. Astazi i-a dat mesaj prietenului meu ca a depus plangerea, si sa ii dea adresa mea de email, ca sa imi trimita poza cu plangerea. Acum eu ma gandesc ce pot sa fac? Anunturile numai stiu pe ce site-uri sunt, eram foarte nervoasa, si chiar daca le gasesc nu pot sa le sterg deoarece am scris adrese de email false unde trebuie sa intru ca sa pot sa le sterg. Poate sa fie cuvantul ei impotriva cuvantului meu. Sa nu imi fac probleme pentru ca nu are dovezi? Dati-mi un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Daca n-are dovezi de unde sa stie ca tu ai fost putea fi oricine

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In caz de plangere penala nu se ia dupa adrese de e-mail ci dupa IP-ul calculatorului sau telefonului. Asa ca te poate detecta. Sfat? Nu prea am ce sa-ti dau. Vei suporta consecintele!

| darrio2007 a răspuns:

Exista si IP-ul dispozitivului de pe care s-a postat numarul de telefon al persoanei. Adica al tau. Ce inseamna invidia si gelozia la voi, fetele! Asa ca, ai incurcat-o.

| FaraNume77 a răspuns:

Impaca-te cu ea si o sa isi retraga plangerea :-))))))

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Nu se ia dupa ip-u pentru ca ala poate e schimbat si nu isi da seama