| Rockat a întrebat:

Am gasit o bicicleta pe ebay, as vrea sa o cumpar. Dar am o intrebare. Daca scrie Free shipping, costa ceva sa o aduc in tara, daca da, aproximativ cat ar mai trebui sa platesc.

3 răspunsuri:
| Samic423 a răspuns:

Pe ebay se poate scoate produse la licitatie, daca e la licitatie si tu nu observi atunci platesti taxa propriu zisa adica : bicicleta xxxxx, starting bin 100$ / sold for 500$. daca o cumperi si nu-i la licitatie o iei la pret standart cam 500 de lei ~ livrare gratis daca e la licitatie atunci platesti cat vrea vanzatorul iar livrarea e tot gratiswinking

| Rockat explică (pentru Samic423):

Deci nu exista nicio taxa vamala?

| Samic423 a răspuns (pentru Rockat):

Nop