| QBiancaBia29 a întrebat:

Bună, am și eu o mică problemă de la un timp de vreme am observat că Facebook-ul meu dă like-uri singur la persoane pe care nici măcar nu le am in lista de prieteni, vă rog frumos ajutați-mă. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Ai contul spart.Schimba-ti parola si da pe deconectare dispozitive (cand schimbi parola)
Funda?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vedeti la setarile contului dvs.de Facebook pe partea dreapta sus, apoi apasa pe setari de Securitate, apoi pe UNDE ESTI CONECTAT si apoi sa-i inchizi pe toti!

| BuffaloSoldier a răspuns:

Buna Bianca!
Mai mult ca sigur cineva ti-a spart contul tau de Facebook!
Nu mai sta, du-te la setari si schimba repede parola!
O zi buna!

| Anonimmm17 a răspuns:

Contul tau e in regula. Si mie mi se intampla. Cred ca multor oameni li se intampla. cand te uiti la pozele lor, nu?

| Anonimmm17 a răspuns:

Si stai linistita ca celorlalti nu le apare ca le.ai dat like. doar la tine apare happy Pentru ceilalti e ca si cum nu s.ar fi intamplat nimichappy

| Anonimmm17 a răspuns:

Daca nu te.ai uitat la pozele lor posibil sa ti.l fi spart cineva dar daca te.ai uitat e ok. Mi se intampla si mie.

| florin10000000000000 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi parola de la Faceboock ca sa vede ca cineva a spart contul si iti stire parola deci SCHIBA PAROLA!