| Papusel24 a întrebat:

Am implinit 18 ani in Mai si mi-am facut dosar la liceul unde invat sa o primesc pe numele meu prin Posta Romana, ultima alocatia ce am primit-o a fost pe contul bancar al mamei, accea a fost alocatia pe luna Mai, ca cica asa vin cu o luna mai tarziu. M-am dus si am intrebat la Posta si mi s-a zis ca o sa vina dupa ce incep anul scolar cumulata din urma. A mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut! Din cate stiu asa se procedeaza...pentru ca acum e vacanta. Deci nu ar trebui sa-ti faci griji.