| Girly97 a întrebat:

Am sanse sa imi primesc alocatia restanta intre 10 si 15 noiembrie daca am depus actele la secretariatul liceului (clasa XII-a) la scurt timp dupa inceperea noului si ultimului an scolar si am optat sa imi primesc alocatia in cont bancar? Anul trecut in clasa XI-a am optat sa o primesc prin posta si a venit inainte de Craciun. Anul asta vreau sa o primesc mai devreme, in noiembrie, si asa o sa vina ziua mea...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt jumi-juma!
Adica, daca nu sunt prea aglomerati sa proceseze datele si sa faca platile poti primii banii in cont in noiembrie, dadca nu... in decembrie. Un lucru e cert, ii vei primii banii pana la sfarsitul anului 2017, ca ei sa raporteze trimestrial, ca au facut toate platile.