| camelya2 a întrebat:

am nevoie de ajutor de eri tot pun aici intrebare deci sa explic problema mea am pc si am varsat din greseala cafea pe el am scos unele taste le-am sters si nu imi merge linis(cursoru)adica se duce inantea literelor atunci cand vreau sa scr si tasta enter si backspace nu imi merg deci cine ma poate ajuta in acest caz ce am de fc ca nu am bani sa-l duc la reparat exista pe aicicineva care ma poate ajuta va rog frumos.

1 răspuns:
| SlenderWomen a răspuns:

Ar trebui sa te duci la reparat dar daca nu ai bani...de Ioane, de