| camelya2 a întrebat:

am o mare problema la laptop va rog sa imi dati o mana de ajutor am varsat cafea pe tastatura am scos unele taste le-am sters dar se pare ca ceva mia afectat cursorul meu acum sare inaintea literelor si nu stiu cum sal setez daca sti ca se seteaza va rog trimiteti si mie pasi sai urmez daca trebuie dus la cineva sal repare spuneti-mi va rog ajutati-ma urgent deci, cum imi setez cursorul text? ca imi sare inaintea literei care o scriu. multumesc

5 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Daca iti merg toate tastele dezactiveaza cursorul din control panel -touchpad off si foloseste un mouse optic

| camelya2 explică (pentru skama18):

Pai nu imi merg toate tastele de ex. enter si backspace nu imi merg, am schimbat si mausul de la laptop ca nici el nu imi mergea acum imi mergea. sper ca ce miai zis sa imii fie de folos, multumesc. daca cunosti si ma poti ajuta te rog adauga id meu e dj_camelya_geo.

| skama18 a răspuns (pentru camelya2):

Intra pe mess

| skama18 a răspuns (pentru skama18):

Nu e valid id ul tau trimite -mil pe privat

| camelya2 explică (pentru skama18):

E valid dj_camelya_geo daca poti ia de la email si ala e id meu.