| YouMe a întrebat:

BUNA! Am nevoie urgent de pareri despre Samsung Galaxy Y 5360 Pink. Cei care il detine sau care stiu ceva despre el, pls ziceti-mi, e bun sau ce? Stiti ceva specificatii ca re nu sunt prezentate in rewiew, nu vreau sa cumpar ceva care nu o sa-mi placa sadsad

9 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Eu am din asta. Pai ecranul nu e foarte mare, dar nici mic nu este. Dar in rest merge foarte bine. Are niste chestii pe care putine telefoane le au. Iar la pretul pe care il are zic ca merita toti banii. Este cel mai bun telefon pe care il poti lua la valoarea asta. Eu zic ca e destul de "smart", bateria dureaza mai mult decat la alte telefoane si are mai multe moduri prin care poti sa ti-l personalizezi. Merita.

Răspuns utilizator avertizat
| Prici a răspuns:

Tot un telefon cu android, un ecran MULT mai mare un procesor mai mare si multe alte dotari este Huawei ascend g300
este tot pe la acelasi pret cu Samsung galaxy y dar ofera mult mai multe.
are acelasi sistem de operare android 2.3 Gingerbread si il poti personaliza la fel de multhappy
Am dat ca exemplu acest Huawei pentru ca presupun ca ti-ai cumpara acel Samsung galaxy y de la Vodafone iar tot in oferta Vodafone este si acel Huawei
Sper ca te-am ajutathappy
Funda?batting eyelashes