| ionela1501 a întrebat:

Buna,am o intrebare, am primit un colet de la Zaful.com si a fost trimis prin PostNL.Problema e ca mi-am schimbat buletinul azi si maine va trebui sa merg la posta dupa colet, imi va fi eliberat pe baza de copie buletin sau certificat de nastere in original?

Răspuns Câştigător
| MiddyMo a răspuns:

Cred ca da, odata ce datele coincid. Daca vor sa fie siguri sa sune ei sa verifice ca zici adevarulwinking

| ionela1501 explică (pentru MiddyMo):

Multumesc..am rezolvat..se pare ca Dpamna care era la Vama postala ma inteles si mi-a dat coletul fara sa platesc tva de 15 la suta..Doar e sarbatoareee :*

| MiddyMo a răspuns (pentru ionela1501):

Cu placere

winking

| doctorandus a răspuns (pentru ionela1501):

Intre tarile UE nu se plateste TVA. In principiu TVA ar fi trebuit deja incasat din tara din care a fost trimis.