| Andreea_8973 a întrebat:

am o intrebare la voi.cum fac sa imi recastig cartela...am un euro pe ea dar nu am avut-o de mult timp in telefon iar acum imi arata ca nu mai am semnal deloc.Se mai poate face ceva... daca o reincarc sau? un rasp cat mai complet va rog! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ku990 a răspuns:

Daca cartela are mai mult de 1ani fara sa fie reincarcata este dezactitavata si devine inutilizabilawinking

1 răspuns:
| Liviucu a răspuns:

Daca nu mai are semnal certifica faptul ca ea a fost inchisa cu tot cu numar. Nu mai poti recupera numarul decat daca iti faci abonament si ceri acel numar. Insa trebuie sa verifici sa vezi daca nu cumva a fost dat deja altei persoane. Suni la acel numar iar daca spune ca nu a fost alocat ai noroc. Iar in ceea ce priveste cati euro aveai pe ea - ia-ti gandul de la ideea de recuperare. Sper ca te-am lamurit. Succes!