| Mariana770 a întrebat:

Am o mare, mare problema. Din greseala mi-am sters mail-ul principal de la facebook si nu ma mai pot loga decat foarte greu si doar la calculatorul meu, Am incercat sa adaug un alt mail, dar nu ma lasa pentru ca imi spune mail principal inexistent, Fundia caruia ma poate ajuta sa rezolv problema happy Multumesc!

1 răspuns:
| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Cacammmmmmmmmmmm caca naca fa pisi cacam fa chisi iiiiiiiiiiiiiiiiii scarbaciune mortaciune turbaciune