| mirelradu a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu problema asta!
Am downloadat un "rahat" de program care se cheama tagrename si am vrut sa adaug cate ceva la fiecare melodie adica la nume.
Din greseala am dat Title mask nu stiu cum si mi-a sters toate numele de la fiecare melodie si nu am multe decat 8000.
Vreau sa stiu daca ma poate ajuta programu acela de dat timpul inapoi.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Title mask,asta inseamna ca iti ascunde titlul, trebuie sa fie acolo o optiune de afisare, sau mai da-i odata pe title mask.

| youmail a răspuns:

Mergi in Start, Run si scrie
msconfig
apoi vezi sus ala cu startup si debifeaza ce gasesti acolo cu numele programului tau
astfel nu iti va mai porni automat.
Ce e facut e 'bun' facut.