| anitta92 a întrebat:

Buna am o problema cu camera web tot imi face probleme mi-a stricat aproape tot din pc si spoturile de la usb si placa de baza.
Intrebarea este asta poate fi virusat webu? si daca da ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Ce are placa de baza cu virusul?
si mai ales cu webul
tu ceva incurci
daca ai antivirus, scaneaza computerul
daca nu ai antivirus, descarca de exemplu nod32 de pe siteul oficial
si instaleaza driverele la web de pe site oficial sa le descarci

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu are cum sa fie virusat. Probabil sa aiba ceva probleme la electronica (sa faca vreun scurt ceva pe-acolo dar e putin probabil). Incearca cu alta camera Web.

| Tagaso a răspuns:

Nu e virusat nimic, camera ta e problema, update la driver dacă nu merge va trebui înlocuită(citez:poate fi virusat webu? răspuns- niciodată, eventual spyware.)