| abcd13566 a întrebat:

Am o problema cu castile, se aude un bazait enervant chiar daca nu dau pe o melodie. Stie cineva cum pot sa rezolv problema?happy

6 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

La mine tot se auzea un bazait si am schimbat castile si acum se aude bine!

| ingeras38 a răspuns:

Pai sa dezlipit un fir pe undeva pri-nauntru si trebuie sa le schimbi ca la un momendat nu se vor mai auzi deloc ..Asa am patit si eu cu o pereche de casti.

| Stefanovicy a răspuns:

Verifica daca bassu este ridicat, daca nu ai problema la placa de audio.

| abcd13566 explică (pentru Stefanovicy):

Si cum verific?

| Stefanovicy a răspuns (pentru abcd13566):

Daca ai windows 7- Control Panel-->Hardware and Sound-->Sound

| Urinelax a răspuns:

Incearca sa intrii in setari la sunet si sa dai recordin la minim probabil il ai la maxim