| razvy16 a întrebat:

Am o problema cu netul, de foarte mult timp nu mai imi merge si nu stiu din ce cauza. Am modem speedtouch 516v6. Netul imi merge doar cand ridic receptorul de la telefon! Deoarece netul e legat la telefon!
V-a rog eu ajutati-ma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa suni si tu la operatorul tau de internet sa vezi ce are, de obicei, ziua, se pierde din semnal, pe caldura asta, si poate ca asta e problema. Daca nu iti mai merge deloc, nu sunt sigur, incearca la operatorul tau de internet si ai sa afliwinking

| ilovemusic a răspuns:

Verifica conexiunea, daca primesti pachete big grin.