| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna am o problema cu skype cind intru in el pun loghinul si parola si intra si dupa un minut se inchide singur dar am pus alta parola si merge si sta mai mult fara sa se inchida de ce oare nu doresc sa imi fac alt skype vreau sa il las pe acesta

Răspuns Câştigător
| Verdant a răspuns:

Desigur!

8 răspunsuri:
| valintinvalic2011 explică:

Am intrat pe skupe.com si acolo este sus numa pe siteul meu este https:// si taiat ca un fel ca nu este protejat

| Verdant a răspuns:

Salut! Am eu raspunsul. Cel mai pe scurt ar fi sa iti spun, ca ai un virus in calculator! Dovada : Iti arata ca este neprotejat. Singura metoda ar fi sa dai un clean in calculator cu McAffe, AVIRA, sau un antivirus obisnuit, ori sa pui windows-ul din nou. Asa se comporta virusii, ingheata pc (blocheaza), sterg documente, inchid diverse aplicatii. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| valintinvalic2011 explică (pentru Verdant):

Desigur acum controlez calculatorul cu anti virusu si daca se primeste numa de cit asa ai si funda;-)

| Verdant a răspuns (pentru Verdant):

Ce windows ai? Daca ai VISTA, nu sunt sanse prea mari sa iti mearga.

| valintinvalic2011 explică (pentru Verdant):

Nu am xp si am scanat tot calculatorul si nu a gasit nimic sadsad

| valintinvalic2011 explică (pentru Verdant):

Asa cind intru pe skype.com si pun o parola orice parola nu as pune imi arata asa https://taieat dar pe skype nu pot sa intru numai pe al meu

| valintinvalic2011 explică (pentru Verdant):

Gata l-am facut este problema in chrome al meu dar multumes ca ai incercat sa ma ajuti

| Verdant a răspuns (pentru valintinvalic2011):

Nu ai pentru ce!

| Verdant a răspuns (pentru valintinvalic2011):

Desigur!