| visanclaudiu11 a întrebat:

Buna am o problema cu un modem romtelecom clicknet si nu am nici o idee ce sa fac am un modem de la ei huawei MT882 care inainte mergea bine internetul acum nu mai imi apare ca si inainte la ledurile lui ma refer inainte ardea ledul link si act pe portocaliu acum arde verde si nu merg multe site-uri si nici pe yahoo mesenger cand vreau sa intru imi spune ca nu e buna parola stie cineva care e problema?

5 răspunsuri:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Suna la romtelecom sa te lumineze ei, sunt convins ca au un suport tehnic grozav, luminitele de la modem doar ei le cunosc!

| visanclaudiu11 explică (pentru King_Iulian_1977):

Am sunat si ei zic ca e in regula aia de la romtelecom acum nu stiu ce sa mai zic

| visanclaudiu11 explică (pentru King_Iulian_1977):

Am sunat si nu am rezolvat problema ei spun ca i in regula

| visanclaudiu11 explică:

Am sunat la ei si nu am rezolvat nimic ei spun ca e in regula apoi nu stiu ce sa mai fac

| King_Iulian_1977 a răspuns (pentru visanclaudiu11):

1. merge google.ro? 2. ping google.ro raspunde?