| Roshcovana a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi daca se poate! Cum sa fac sa ma impac cu fostul prieten? Faza e ca din cauza unui amic de al lui s-a dus totul, acesta i-a spus ca m-am taiat pe mana, faza e ca nu a fost adevarat nimic, dar el a crezut. Am continuat sa-i spun ca nu-i adevarat, iar el mi-a spus ca nu vrea o copila langa el. I-am spus ca mi-e dor de el si imi zicea "si miesad ", iar cand i-am spus ca-l vreau inapoi si mi-a spus ca el nu pentru ca 3luni a stat degeaba si mai mult de atat a inceput sa vorbeasca cu 2 fete:-big grin<

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoveForCookies a răspuns:

Nu cred ca mai are vreun rost să stai după el. După cum se vede, el a trecut mai departe (același lucru pe care ar trebui să îl faci şi tu). Faptul că s-a despărţit de tine dintr-un fleac de genu spune multe. Înseamnă că nu el era cel pe care îl căutai, dar nu-i problemă. Odată şi odată el tot va apărea şi vei vedea că am avut dreptate.Capul sus! Mai sunt mii de băieţi în lumea asta happy Nu sta după fundul celui care te-a făcut să suferi.