| FrumoasaTa a întrebat:

Am si eu nevoie de un mic ajutor...Am un calculator si e unit cu internetul prin telefon stiti voi.
Dar am si o tableta...Cind sunt in alta parte in afara de scoala cum o conectez la internet? Ce trebuie sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Tableta prinde wi-fi, tu nu trebuie sa cumperi nimic, intri in settings, daca e android intrii la wireless & networks wi-fi settings si incerci sa te conectezi la o retea de pe acolo si daca ai reusit, ai si net.

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi nimic, ci numai sa te conectezi la wi-fi.