| DanySpeedy a întrebat:

Buna,
Am si eu o Casa si as dori sa o Vand.Imi puteti da niste site-uri unde sa pot pune Casa de Vanzare dar sa nu imi ceara cost ca sa o pot pune. daca stiti imi puteti da si niste site-uri si din alta tara.
Funda!, Multumesc

3 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Www tocmai.ro dar trebuie sa bagi anuntul itre orele 9dimineata si pana la 21seara este gratuit; succes;

| geosh10 a răspuns:

Buna,ai ceva poze cu casa ca eu doresc sa cumpar casa

| DanySpeedy explică (pentru geosh10):

Salut,am poze cu, casa dar depinde deunde esti.casa este in apropiere de Timisoara. Daca doresti informatii suplimentare lasa-mi ID tau intr-un mesaj si vorbim.