| asdfghjkldodo a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare cam banala laughing. So, folosesc google chrome de cand ma stiu si stiu sa umblu bine pe el dar nu stiu ce s-a intamplat ca acum de exemplu daca dau search : george topirceanu wikipedia imi apara, ok si cand dau click mi se deschide in alta fereastra continutul. Cum fac sa fie la normal adica cand dau click sa mi se deschida in pagina in care am cautat, intelegeti? Funda [ scuze de categ.]

2 răspunsuri:
| FyTzE a răspuns:

Ai aflat cum sa faci asta numai dand click normal? te rogg spune-mi...

| RaduPetrisor a răspuns:

Apesi click dreapta pe link si dai open in a new file