| ShoRu a întrebat:

am si eu o intrebare. Poate sa intarzie un colet prin posta romana mai mult de o saptamana? Dat fiind cum e vremea in tara...Astept un colet pus in 24 ianuarie de la vrancea si inca nu a ajuns.sad

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui de unde esti dar tot ce se poate sa intarzie din cauza vremii. Numai bine!

| ShoRu explică (pentru Ioandelasal):

Sunt din Timisoarahappy

| Ioandelasal a răspuns (pentru ShoRu):

In mod normal ar fi trebuit sa-l primesti. Du-te la oficiul postal la care a fost trimis si intreaba, s-ar putea sa se fi ratacit avizul de primire.