| Ioanaa18aaa a întrebat:

Buna am si eu o problema cu cateva comenzi de pe aliexpress la comandarea unei placi si a unui ondulator îmi apare comanda închisă sau înghețată. In comenzile mele la status îmi apare la fel alte produse pot lua. Se mai pot factura? Mentionez ca am încercat mai multe produse din aceeasi categorie insa nici o sansa. A mai pățit cineva asa?

2 răspunsuri:
| MrJuve a răspuns:

Buna! In aceasta perioada nici un chinez nu mai lucreaza. Toata comenzile vor fi onorate dupa 20 februarie cand o sa li se termine saebatoarea. O seara buna!

| Ioanaa18aaa explică (pentru MrJuve):

Pai da alte produse merg