| Luci88 a întrebat:

am un card de memorie, am pus muzica si poze pe el, l-am bagat in tel si imi arata numai muzica, pozele nu mi le arata? imi puteti spune care ar fi problema? cand dau la poze imi zice, File format not supported! de ce nu imi accepta? sa formatez cardul?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Depinde cat de copil esti. Desi nu prea cred ca esti, deoarece lipseste biberonul de la sticla aia de sampanie pe care o ai langa tine. Ti-am dat...citeste mai sus. Repet, ACDSee, usor de folosit, intuitiv si profi. Mai departe te descurci! Daca vrei sa faci o simpla transformare dintr-un format in altul, ca banuiesc ca asta vrei sa faci, poti folosi si paint-ul din windows, ca sa nu te mai complici cu alte programe.

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ai spus chiar tu..."File format not supported!" deci extensia nu e buna. Asa ca te duci frumusel pe net si cauti sa vezi ce format de poze suporta telefonul tau. Dupa care te apuci si le convertesti dintr-un format in altul. Cu ACDsee-ul de exemplu. Succesuri! happy

| Luci88 explică (pentru K0sti):

Faza e ca prin Bluetooth primesc si draci nu numai poze, de ce prin Bluetooth mi le deschide si de pe card nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Luci88 explică:

Am rezolvat singura! trebuia dat doar Formatat! si acum merge fara probleme! Nimica nu stiti Berbecilor! hehehe

| K0sti a răspuns (pentru Luci88):

Mesajul tau care ni l-ai transmis "File format not supported!" se refera la faptul ca fisierele respective nu sunt suportate. Deci berbeaca esti tu, ca ne duci in eroare! laughing

| Luci88 explică (pentru K0sti):

Banu, tu esti un berbecutz! ok? ultimu cuvant

| K0sti a răspuns (pentru Luci88):

Hai sa-ti spun un secret, chiar sunt! Ai nimerit fara sa vrei. happy

| Luci88 explică (pentru K0sti):

E atunci, da-mi niste programe de modificat poze, ceva pentru copii.ay> Funda* Berbecule

| Luci88 explică (pentru K0sti):

Ce mei dat pe sus? mu ie? s-au ce? nimic nu stii nici u, ia funda si zi, Bodaproste

| K0sti a răspuns (pentru Luci88):

Depinde cat de copil esti. Desi nu prea cred ca esti, deoarece lipseste biberonul de la sticla aia de sampanie pe care o ai langa tine. Ti-am dat...citeste mai sus. Repet, ACDSee, usor de folosit, intuitiv si profi. Mai departe te descurci! Daca vrei sa faci o simpla transformare dintr-un format in altul, ca banuiesc ca asta vrei sa faci, poti folosi si paint-ul din windows, ca sa nu te mai complici cu alte programe.