| eueuyo a întrebat:

Am un laptop ASUS de un an si cred ca ceva nu este bine instalat la el deoarece daca descarc un document word dupa net sau il primesc prin e-mail, cand il deschid imi apar doar niste semne si chestii. Oare trebuie sa schimb windows'ul sad Am nevoie pentru bac de acele documente m-a poate ajuta cineva?sad

3 răspunsuri:
| ares8 a răspuns:

Trebuie doar sa dai click dreapta pe document si sa te duci pe "Deschidere cu", iar de acolo alegi Word. Apoi bifezi casuta "intotdeauna descide cu acest program". Asta daca ai word-ul instalat.
Succes!

| eueuyo explică (pentru ares8):

Am incercat prin tot ce am in el,, da nimic..asta-i Romania...un prieten de-al meu are tot Asus din ..italia si i-a dat p langa laptop si windows si pachetul Microsoft word, power point si celelalte sad mie nimic doar un windows care l-am platit bine si p alasad oricum mersi