| piapuff a întrebat:

am un telefon Orange Zilo si am dat revenirea la setarile din fabrica, insa am gresit un meniu si acum apare doar sigla de la Orange pe ecran. Mai pot face ceva pentru a-mi deschide telefonul? Multumesc anticipat sad

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul si cu factura acestuia de achizitie, intr-un Orange Shop. Telefonul va fi verificat si trimis dupa caz catre service-ul autorizat pentru a fi reparat.

O zi placuta,
Orange Helper.

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Http://www.phoneguru.ro/orange-zilo-cum-resetam-parola-de-ecran/ uite, asa poti sa-i dai reset la telefon.