| BogatasuDeKat a întrebat:

Am un telefon varza din punctul meu de vedere.Am o mica problema la el.Mi-am instalat o multime de jocuri inainte si mergea ff bine.A doua zi imi tot spune=aplicatia nu s-a instalat.Am dat surse necunoscute si tot.Cel mai bun rasp primeste funda!

5 răspunsuri:
| bya97 a răspuns:

Cumpara altul nou

| BogatasuDeKat explică:

Si am telefonul Vodafone smart am uitat sa va zic

| DjAndyMixx a răspuns:

Cu fiecare joc sau program pe care tu il instalezi iti consuma resurse din telefon adica memorie, ram. Sursa necunoscuta arfi bine sa o dezactivezi pentru ca te ajuta doar la piratarea jocurilor ceea ce nu recomand. Iti da eroarea aia din cauza jocurilor pentru ca sunt unpic prea multe...

| BogatasuDeKat explică (pentru DjAndyMixx):

Tot nu-mi merge.Am sters toate aplicatiile si tot nu merge.Ce sa fac da-mi un sfat ca tu esti mai inteligent.Iti dau funda

| DjAndyMixx a răspuns:

Incearca sa treci telefonul la setarile din fabrica. Daca nu functioneaza nici dupa resetare du-te cu el la o reprezentanta Vodafone...