| LotusRadioactiv a întrebat:

Buna as avea o intrebare: cum fac sa vad prezentatiile din Powerpoint 2007 in Powerpoint 2003?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi prezentarea si sus in stanga iti apare iconita de la Microsoft.Dai click pe ea si acolo iti vor aparea toate variantele si alegi una si dai save, spre exemplu daca ai powerpoint 2003 trebuie sa fie ppt nu trebuie sa fie pptx ca sa-l poti vedea. sper ca ai inteles:d

2 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Ptr problema ta exista asa numitul Microsoft Compatibility Pack.
Incearca-l cu incredere si vei potea sa deschizi tot ce inseamna office din si in orce versiune.

| perfectlygood a răspuns:

Eu nu am incercat pana acum.Dar daca exista ceva cu care poti sa-l schimi atunci ar fi un convertor.Da la google convertor ppt 2007 in ppt 2003 si vezi ce gasesti. Daca nu se gaseste atunci nu cred ca exista asa ceva.