| emilia21 a întrebat:

Buna as avea o intrebare cum pot lua muzica de pe calculator, si sa-l transfer in telefon, am cablul pentru transfer dar nu stiu sa fac restul, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Depinde de modelul de telefon pe care il ai. daca introtuci usb-ul in telefon ar trebui sa iti apara un folder in My Computer cu numele Removable disk sau eventual alt nume daca nu instalezi driverul de pe CD daca ai asa ceva.Bafta!

12 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Mai intai instalezi cd-ul de la telefon,
si dupa nu stiu cum sati mai explic pentru ca depinde de telefon restul

| greg a răspuns:

Iti trebuie un program specific pentru Nokia Alcatel, sau ce telefon ai tu.Pe urma te descurci. Daca ai Nokia, programul se numeste : Nokia PC Suite.

| bibitza a răspuns:

Buna.bagi cablul de date in telefon (vezi unde se potriveste ) si celalalt capat al cablului in unitate ( tot la fel vezi unde se potriveste... daca ai web poti scoate web-ul si sa il bagi acolo pentru ca se potriveste, daca nu trebuie sa ai alta gaura langa) apoi trebuie sa apara ceva pe ecran... dao la ''open folder to view files" si acolo ai imaginile muzica tot ce ai tu in card.deschizi foldarul muzica si le copiezi acolo. daca nu merge asa cauta in cutia tel ca trebuie sa ai un cd.instaleaza-l si parcurge iar pasii de mai suswinking. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare din categoria "cate kg trebuie sa am la 18 ani?"

daca nu zici si ce telefon ai degeaba intrebi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi sd-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna emilia aceeasi intrebare o am si eu si nu stiu ce sa fac. o sa o rog pe matusa mea si am sa vad ce pot face. mi-a facut placere sa vorbesc cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.cum pot transfera muzica de pe pc pe tel>? problema e c nu am cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un sgh-u600 si nu stiu de ce nu merge incarcatorul!
ma puteti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cablu intri pe descars prin cablu pe telefon

| stiutza a răspuns:

Cum sa iau un local disk(Dhappy de pe net cine imi sp plss