| Alexuca24 a întrebat:

Bună, as dori și eu un nume de site, pe care as putea invata mai bine limba engleza! As vrea sa plec în America...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.mylanguageexchange.com/
vb cu nativi

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Du-te pe siteuri americane si vorbeste acolo cu lumea, ori cel mai bine este sa te uiti la desene animate laughing vorbesc serios, daca ai desene animate fara sa fie titrate de acolo inveti cel mai bine.Acolo se foloseste un limbaj simplu si clar.Multi copii americani de a colo invata sa vorbeasca, se uita mereu la desene si asa invata, din ce am vazut parintii nici nu prea au timp sa stea cu ei.In america unde vrei sa mergi si cum anume in vizita sau?

| destini51 a răspuns:

Duolingo e cel mai bun