| Pysycutzadea a întrebat:

as vrea sa fac si eu doua rezervatii de bilete de avion la WIZZAIR catre Italia, dar nu stiu pe ce site si intru sa pot face rezervatia. imi puteti spune si mie careva PLEASE... dau funda :*:*

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Http://wizzair.com/ro-RO/Search
si urmezi pasii acolo;)

| Pysycutzadea explică (pentru drhotzu):

Pai,. pe acel site am intrat si eu,,,, si este prea scump...
Au ei niste promotii acum de vara... catre Italia este 89 de lei., si pe aceasta promotie nu o gasesc. unde altundeva as mai putea intra ca sa pot afla?crying(

| drhotzu a răspuns (pentru Pysycutzadea):

Pai alea sunt preturile oficiale laughing)
nu ai de unde... preturile se pot schimba de la minut la minut...
incearca si cu blueair poate gasesti ceva mai "eftin si bun"